انتقال پول با مسترکارت

یکی از سوالات متداول کاربران مسترکارت امکان انتقال پول با مسترکارت است. شما می‌توانید پیش از پایان تاریخ انقضای مسترکارت، باقی مانده موجودی آن را به مسترکارت قابل شارژ دیگری منتقل کنید. اما باید توجه داشته باشید که تنها بین مسترکارت‌های قابل شارژ انتقال موجودی امکان‌پذیر است. روند انتقال پول با مسترکارت شامل چند مرحله است که در ادامه مقاله این مراحل را توضیح خواهیم داد.

شما با داشتن مستر کارت مسافرتی قادر خواهید بود در سفرهای بین‌المللی علاوه بر تهیه بلیط هواپیما و رزرو هتل، بدون نگرانی از گم شدن یا دزدیدن پولتان، به آسانی پرداخت‌های خود را انجام دهید. مسترکارت‌های مسافرتی قابل شارژ هستند، اما اگر نیاز به شارژ مجدد ندارید می‌توانید از خدمات مسترکارت هدیه یا مسترکارت مجازی استفاده نمایید.

برای انتقال پول با مسترکارت ابتدا وارد سایت اینترنت بانک emoneyonlineservices.com شوید. اگر از قبل حساب کاربری دارید پس از وارد کردن آدرس ایمیل و رمز عبور Login شوید. پس از ورود به حساب کاربریتان، با کلیک بر قسمت سمت راست در بالای صفحه و در تب Add Friend/Family Card to My List می‌توانید علاوه بر به اشتراک گذاشتن مسترکارت خود با دوستان و آشنایانتان، انتقال وجه به سایر حساب‌ها را انجام دهید.

mastercard

در این بخش از شما شماره توکن ۹ رقمی و نام صاحب مستر کارتی که قصد انتقال وجه به آن را دارید پرسیده می‌شود. پس از پر کردن آن بر روی Next کلیک کنید. در صفحه بعد بر روی Proceed کلیک نمایید با این کار از طرف بانک برای صاحب کارت ایمیلی ارسال می‌شود که در صورت تایید او، دسترسی شما ممکن می‌شود.

mastercard

ایمیل ارسال شده برای صاحب حساب شامل چند گزینه است که در هر بخش با انتخاب Yes یا No سطح دسترسی شما را مشخص می‌کند. گزینه اول see my balance، به شما امکان مشاهده موجودی کارت مقصد داده می‎‌شود. گزینه دوم see detail of transactions on my card به تراکنش‌های کارت مقصد دسترسی خواهید داشت. گزینه سوم preform card to card transfers to my re-loadble shared card مجوز انتقال پول به مسترکارت است. در پایان با انتخاب  I acknowledge that I have read and agree to the above term and conditions و کلیک بر Grant permissions به شما امکان دسترسی به کارت مقصد داده خواهد شد و  کارت موردنظر بر روی پنل شما در قسمت shared with me نمایش داده می‌شود.

mastercard

نحوه انتقال پول به مسترکارت قابل شارژ

در صورتی که مسترکارت خود را از مانیا کارت تهیه کرده باشید می‌توانید با کسر کارمزدی جزیی موجودی آن را به مسترکارت قابل شارژ دیگری منتقل کنید. برای انتقال پول با مسترکارت مجددا وارد حساب کاربری خود در سایت اینترنت بانک شوید و با کلیک بر قسمت سمت راست در بالای صفحه گزینه Card-to-Card Transfer را انتخاب نمایید. در صفحه باز شده در From مسترکارت شما نمایش داده شده و در To می‌توانید مسترکارت مقصد را انتخاب کرده و در Amount مبلغ قابل انتقال را که به دلار است مشخص کنید. سپس با کلیک بر گزینه Next وارد مرحله بعد شوید.

mastercard

در مرحله بعد برای تایید مبلغ کارت به کارت، باید بر آیکون Proceed کلیک کنید. در پایان تایید انتقال پول به مسترکارت نمایش داده خواهد شد. برای مشاهده انتقال پول با مسترکارت، با کلیک بر More و سپس انتخاب Transactions، می‎توانید تراکنش‌های انجام شده را مشاهده نمایید.

دیدگاه خود را بنویسید