خرید از سایت DX در ایران

احتمالا برای شما هم اتفاق افتاده که به کالایی نیاز دارید ولی آن را در هیچ فروشگاه یا سایت ایرانی پیدا نمی‌کنید. در این مواقع می‌توانید از کشوری دیگر با یک کلیک کالای موردنظر خود را خریده و چند روز بعد آن را در منزل خود دریافت نمایید. خرید از سایت‌های خارجی از جمله سایت DX مستلزم داشتن کارت‌های بین‌المللی همچون مستر کارت است. با استفاده از مسترکارت مجازی می‌توانید با توجه به میزان مبلغ شارژ شده در آن اقدام به خرید نمایید.

سایت DX

سایت DX یکی از فروشگاه‌های معتبر بین‌المللی است که در سال ۲۰۰۵ در چین تاسیس شده و هر روز مشتریان زیادی را به خود جذب می‌کند. در این سایت بیش از ۳۰۰،۰۰۰ کالا وجود دارد که نسبت به سایر سایت‌ها قیمت پایین‌تری دارند. یکی از مهمترین چالش‌ها هنگام خرید از سایت‌های خارجی چگونگی ارسال کالا است، سایت dx به صورت رایگان کالای خریداری شده (به جز کالاهای برقی) را به سراسر جهان ارسال می‌کنند. در سایت dx انواع لباس‌های مردانه و زنانه و بچگانه، محصولات بهداشتی و آرایشی، ورزشی، برقی، کامپیوتری، موبایل و لوازم جانبی آن، لوازم خانه و آشپزخانه، اسباب بازی، انواع کیف و کفش و اکسسوری عرضه می‌شود. در این سایت همه اجناس اصل بوده و هر روز بعضی از اجناس شامل تخفیف می‌شود و شما می‌توانید در این زمان با هزینه‌ای کمتر کالای خود را تهیه نمایید.

dx

هنگامیکه از ایران وارد سایت DX می‌شوید هنگام نمایش قیمت کالای موردنظر، در بخش Shipping مشخص می‌کند آیا امکان ارسال به ایران وجود دارد. در این سایت پس از خرید کالا، ۳ روش برای ارسال پیشنهاد می‌شود: روش Supersaver که برای کالاهای کوچک و ارزان استفاده می‌شود و ارزان‌ترین روش ارسال کالا در سایت DX است. در این روش بین ۷ تا ۱۰روز کالا ارسال خواهد شد و شماره رهگیری پستی بدان اختصاص نمی‌یابد.

در روش Standard، هزینه ارسال کمی بیشتر از روش Supersaver است و ارسال کالا نیز بین ۷ تا ۱۰ روز به طول می‌انجامد. همچنین شماره رهگیری پستی برای این روش ارسال، اختصاص یافته است و کالاها نسبت به روش قبل وزن و قیمت بیشتری دارند. برای روش سوم یعنی Expedited کد رهگیری پستی تعریف شده و زمان ارسال نسبت به دو روش قبل سریع‌تر بوده و بین ۴ تا ۷ روز است. همچنین با توجه به اینکه زمان ارسال سریع‌تر است، هزینه ارسال نیز چندین برابر دو روش اول است. هنگام خرید از سایت‌های خارجی با داشتن کد رهگیری پستی، می‌توانید در بخش ترانزیت بین المللی وضعیت سفارش خود از جمله محل و شرایط آن را پیگیری کنید.

برای خرید از سایت DX امکان پرداخت ریالی وجود ندارد و شما با تهیه مستر کارت مجازی می‌توانید علاوه بر خرید از این سایت، تمام پرداخت‌های آنلاین ارزی خود را انجام دهید. همچنین اگر قصد سفر به خارج از کشور دارید با تهیه مسترکارت مسافرتی هم می‌توانید پرداخت آنلاین انجام دهید و هم در سفرهای خود به جای همراه بردن ارز نقد، به عنوان یک کارت اعتباری ارزی از آن استفاده کنید.

دیدگاه خود را بنویسید