چگونه مسترکارت با نام تهیه کنیم؟

مسترکارت چیست؟

مستر کارت یک شرکت امریکایی است که که با ارائه کارت‌های اعتباری، خدمات مالی گسترده‌ای را در سراسر جهان انجام می‌دهد. با استفاده مسترکارت می‌توانید کارهای مختلفی از قبیل گرفتن وقت سفارت، خرید از فروشگاه‌های اینترنتی، پرداخت هزینه ثبت نام در آزمون‌های بین‌المللی مثل تافل و انتقال وجه به خارج از کشور را انجام دهید. دو نوع مسترکارت مجازی Virtual MasterCard و مسترکارت مسافرتی Travel card وجود دارد که با توجه به نیاز مشتری یکی از آنها صادر می‌شود. مسترکارت‌ها به حساب بانکی متصل نیستند و به درخواست مشتری موجودی مشخصی دارند که با توجه به میزان موجودی آنها، برای خرید و پرداخت استفاده می‌شوند.

مستر کارت مجازی

برای تهیه مسترکارت مجازی شما باید ابتدا در سایت مانیا کارت moneyacard.com عضو شده و پس از ثبت نام و تکمیل اطلاعات بخش پروفایل، از بخش مسترکارت مجازی، کارت با موجودی مورد نظر خود را انتخاب و بر آیکون ثبت سفارش کلیک کنید. پس از پرداخت ملبغ موردنظر که شامل هزینه صدور کارت و موجودی قابل استفاده می‌باشد، اطلاعات کارت در اختیار شما قرار داده می‌شود، اگرچه کارت فیزیکی صادر نخواهد شد، شما از طریق پنل کارت قادر به مدیریت مسترکارت خود خواهید بود. اطلاعات مسترکارت شامل شماره ۱۶ رقمی کارت، تاریخ انقضای کارت، کد ۳ رقمی CVV، راهنمای استفاده از کارت و راهنمای مشاهده آنلاین موجودی و صورتحساب کارت می‌باشد. مستر کارت مجازی قابلیت شارژ مجدد را ندارد و تنها برای پرداخت‌های آنلاین مناسب هستند. هزینه صدور این کارت ۶ دلار بوده و به مدت ۳ ماه اعتبار دارند. برای تهیه مستر کارت مجازی نیاز به ارائه هیچ مدرکی از جمله پاسپورت نخواهید داشت. با استفاده از مستر کارت مجازی قادر خواهید بود از همه فروشگاه‌های اینترنتی آنلاین خرید کنید، در آزمون‌های بین المللی ثبت نام نمایید و در صورت سفر خارجی بلیط هوایپما، قطار و هتل خود را رزرو کنید.

mastercard

مسترکارت با نام

مسترکارت مسافرتی نوعی مسترکارت با نام است که برای خرید آن نیز همچون مسترکارت مجازی پس از ورود به حساب کاربری خود در سایت مانیا کارت و تکمیل اطلاعات پروفایل، از بخش گذرنامه در منوی سمت راست تصویر گذرنامه خود را با حداقل شش ماه اعتبار برای سایت ارسال می‌کنید. سپس از بخش سبد خرید، موجودی مستر کارت را مشخص کرده و بر آیکون ثبت سفارش کلیک کنید. در مرحله بعد پس از پرداخت و تکمیل مراحل سفارش اطلاعات شما برای کارشناسان ارسال می‌شود. توجه داشته باشید که در هنگام تکمیل فرم، اطلاعات را به درستی وارد نمایید زیرا مسترکارت مسافرتی تنها پس از مشاهده کارت شناسایی به صاحب پروفایل تحویل داده می‌شود. پس از بررسی اطلاعات و مدارک توسط کارشناسان مانیا کارت نتیجه از طریق پروفایل به شما اطلاع داده خواهد شد.

مستر کارت مسافرتی به نام خود افراد صادر می شود. این مسترکارت ها با دریافت گذرنامه شما صادر میشوند. بنابراین مشخصات هویتی فرد هنگام صدور کارت ثبت می گردد و پنل مدیریتی کارت به نام خود فرد می باشد. اما روی کارت فیزیکی نام مشتری حک نمی شود.

تا زمانی که در کارت موجودی داشته باشید می توانید از این کارت استفاده نمایید و در مدت اعتبار مسترکارت مسافرتی می‌توانید آن را بارها شارژ کنید. مسترکارت‌ها این امکان را فراهم می‌کنند که در مسافرت‌های خارجی از دستگاه POS فروشگاه‌ها پرداخت خود را انجام دهید یا از دستگاه‌های خودپرداز وجه خود را دریافت کنید. همچنین در صورت نیاز به‌راحتی مسترکارت خود را از داخل ایران و با کارت شتاب شارژ نمایید. با داشتن مسترکارت مسافرتی یکی از مشکلات سفر یعنی حمل پول و بحث امنیت انتقال وجوه در طول سفر رفع می‌شود و با خیال راحت پرداخت‌های خود را انجام دهید.

دیدگاه خود را بنویسید