معرفی ۳ هتل خوب در استانبول

استانبول

استانبول یکی از توریستی ترین و زیباترین شهرهای دنیاست که سالیانه تعداد زیادی توریست را به خود جذب می کند. استانبول بزرگترین شهر کشور ترکیه است که قطب فرهنگی و اقتصادی این کشور محسوب می شود. این شهر در کنار دریای مرمره واقع شده است. یکی از جذابیت های شهر استانبول آن است که بخشی از شهر در قاره اروپا و بخشی دیگر در قاره آسیا واقع شده است. تنگه بسفر که دو قاره آسیا و اروپا را از هم جدا می‌کند، در این شهر واقع شده است.
همانطور که می دانید ترکیه از نظر صنایع پوشاک و البسه یکی از بهترین ها در دنیاست. به همین دلیل استانبول گزینه خوبی برای خرید لباس و پارچه ترک است. یکی از بازارهای خوب استانبول بازار کاپالی چارشی یا بازار سرپوشیده است. در این بازار کوچه فراشان و فرش فروشان ، کوچه زرگرها کوچه پارچه فروش ها و بسیاری از اصناف دیگر فعالیت می کنند و شما می توانید هرآنچه که نیاز دارید از این بازار تهیه کنید. برای خرید لباس می توانید به خیابان استقلال ، خیابان جمهوریت و خیابان روملی مراجعه کنید. مراکز مهم خرید البسه در استانبول این خیابان ها هستند. معروف ترین آنها خیابان استقلال که یک سر آن به میدان تقسیم یا تکسیم می رسد.
یکی از مهم ترین مسائل در سفر انتخاب محل اقامت مناسب است. کشور ترکیه به دلیل توریستی بودن، هتل های بی نظیری دارد که امکانات تفریحی بسیاری در اختیار مسافران قرار می دهند. در صورت انتخاب درست احتمال دارد فرصت بیرون آمدن از محل اقامت خود را نداشته باشید. انتخاب نوع محل اقامت به هدف شما از سفر و بودجه ای که برای سفر کنار گذاشته اید بستگی دارد. اگر قصد سفر به استانبول را دارید در این مطلب می توانید چند تا از بهترین هتل های این شهر را بشناسید و انتخاب مناسب تری انجام دهید.

ویت استانبول سوئیت Witt Istanbul Suites

هتل در استانبول

این هتل از نظر تریپ ادوایزر و از دید مسافران بهترین هتل شناخته شده است. قیمت این هتل ۵ ستاره در حدود ۱۰۲ تا ۱۰۵ دلار است. این هتل در یکی از بهترین مناطق شهر قرار دارد. موقعیت هتل ویت استانبول سوئیت به گونه ای است که تنها با دقایقی پیاده روی به میدان تکسیم و دیگر جاذبه های شهری استانبول مانند موزه مدرن استانبول و بوتیک های مدرن بیوگلو جهانگیر خواهید رسید. این هتل به عنوان سومین هتل لوکس برتر استانبول، ۱۲مین هتل رومانتیک استانبول، ۲۵مین هتل خانوادگی استانبول و ۳۳مین هتل برتر تجاری شناخته شده است. به خاطر داشته باشید که پیش از رزرو اتاق خود امکان کنسل و یا پیش پرداخت را حتما بررسی کنید زیرا این امکان برای هر اتاق متفاوت است. همچنین باید بدانید اقامت یک کودک زیر ۶ سال در صورت استفاده از تخت های موجود رایگان است. در این هتل امکان افزودن تخت اضافه وجود ندارد.

فاصله این هتل نسبت به مراکز مهم استانبول عبارتند از:

۳۶.۸ کیلومتر تا فرودگاه بین المللی آتاتورک (حدود ۳۳ تا ۵۵ دقیقه سواری بسته به وضعیت ترافیک)

۴۴.۳ کیلومتر تا فرودگاه صبیحه گوکن (حدود ۳۰ تا ۹۰ دقیقه سواری بسته به وضعیت ترافیک)

۴۰۰ متر تا موزه مدرن استانبول

۵۰۰ متر تا حمام ترکی گالاتاسرای

۸۰۰ متر تا برج گالاتا / خیابان استقلال

۹۰۰ متر تا میدان تکسیم

هتل فور سیزن استانبول Four Seasons Hotel Istanbul

هتل در استانبول

هتل فور سیزن استانبول نیز هتلی ۵ ستاره است که از دید مسافرین جزو برترین هتل های استانبول در سایت تریپ ادوایزر شناخته شده است. قیمت این هتل حدودا ۲۷۵ تا ۴۹۸ دلار است. این هتل در منطقه احمد سلطان استانبول قرار دارد. بنای هتل فور سیزن ساختمانی سه طبقه و زرد رنگ است که طراحی و معماری قدیمی و جذابی دارد. این هتل به عنوان برترین هتل تجاری استانبول، ۴مین هتل خانوادگی استانبول، ۹مین هتل رمانتیک استانبول و ۱۱مین هتل لوکس استانبول شناخته شده است. باید بدانید که امکان کنسل و یا پیش پرداخت برای هر اتاق در این هتل متفاوت است، بنابراین پیش از رزرو آن را بررسی کنید. اقامت تمام کودکان زیر ۳ سال در صورت استفاده از تخت های کودک رایگان است. همچنین اقامت تمام کودکان زیر ۱۷ سال نیز در صورت استفاده از تخت های موجود رایگان است. هزینه اقامت هر فرد (کودکان بالای ۱۷ سال و بزرگسال) در صورت استفاده از تخت های اضافی، شبی ۷۶ یورو است. هر اتاق حداکثر گنجایش یک تخت اضافه دارد و اضافه کردن تخت، تنها در صورت ارائه درخواست و پذیرش از سمت مدیریت امکان پذیر است. جلب است بدانید ورود حیوانات خانگی در صورتی که از قبل درخواست دهید، آزاد است و هیچ هزینه اضافی ندارد.

فاصله هتل فورسیزن نسبت به مهمترین مناطق شهر استانبول عبارت است از:
۲۲ کیلومتر تا فرودگاه بین المللی آتاتورک (حدود ۲۹ تا ۱ ساعت سواری بسته به وضعیت ترافیک)

۴۷.۵ کیلومتر تا فرودگاه صبیحه گوکن (حدود ۴۵ تا ۱ ساعت و ۴۰ دقیقه سواری بسته به وضعیت ترافیک)

۱۰۰ متر تا حمام عمومی خرم سلطان

۳۰۰ متر تا ایاصوفیه / باسیلیکا سیسترن

۴۰۰ متر تا ایا ایرنه

۱.۴ کیلومتر تا بازار ادویه

هتل والت کاراکوی Vault Karakoy

هتل در استانبول

هتل پنج ستاره ی والت کاراکوی استانبول نیز جزو برترین هتل ها از دید مسافران در سایت تریپ ادوایزر شناخته شده است. این هتل در منطقه کاراکوی واقع شده و به مناطق بیوگلو و سلطان احمد بسیار نزدیک است. قیمت آن شبی در حدود ۶۰ تا ۱۷۰ دلار است. یکی از جذابیت ها هتل والت کاراکوی معماری آن است. به گونه ای که در نمای بیرونی ساختمان آن ظاهر سنتی و قدیمی حفظ شده در صورتی که داخل آن از طراحی و معماری بسیار مدرن و شکیلی برخوردار است. هتل والت کاراکوی به عنوان ۱۴ مین هتل آبگرم برتر استانبول و ۲۸مین هتل لوکس استانبول شناخته شده است. در این هتل نیز امکان کنسل کردن و یا پیش پرداخت برای اتاق های مختلف متفاوت است. باید بدانید اقامت یک کودکان ۰ تا ۶ سال برای استفاده از تخت های موجود رایگان است. همچنین هزینه اقامت یک کودک ۶ تا ۱۲ در صورت استفاده از تخت های اضافی، شبی ۳۰ یورو است. هر اتاق حداکثر گنجایش یک تخت اضافه دارد و هزینه اقامت هر فرد در صورت استفاده از تخت های اضافی، شبی ۶۰ یورو است.

فاصله این هتل از مناطق مهم استانبول عبارت است از:

۱۹.۲ کیلومتر تا فرودگاه بین المللی آتاتورک (حدود ۲۳ تا ۴۸ دقیقه سواری بسته به وضعیت ترافیک)

۴۹.۲ کیلومتر تا فرودگاه صبیحه گوکن (حدود ۳۸ تا ۱ ساعت و ۲۳ دقیقه سواری بسته به وضعیت ترافیک)

۲۰۰ متر تا برج گالاتا

۲۰۰ متر تا بازار ماهی

۹۰۰ متر تا بازار ادویه

۱.۲ کیلومتر تا مسجد سلیمانیه

توصیه می کنیم برای تجربه ی سفری بی خطر و لذت بخش به جای همراه بردن ارز نقد در سفرهای خود با تهیه یک مسترکارت مسافرتی از تمامی مزایای داشتن یک کارت اعتباری ارزی بهره ببرید. شما می توانید با داشتن مسترکارت مسافرتی، بلیط هواپیما و هتل خود را خودتان رزرو کنید و از پرداختن هزینه های اضافه بپرهیزید. همچنین خطرات همراه بردن ارز نقد را از سفر خود حذف کنید و پرداخت های خود را به وسیله مسترکارت از طریق دستگاه های POS یا ATM انجام دهید.

دیدگاه خود را بنویسید